Köszöntő

Igazgatói köszöntő

Sok szeretettel köszöntöm Önt iskolám, a Lippói Gárdonyi Géza általános Iskola honlapján.

Intézményünk általános iskolai nevelést, oktatást folytat. Német nemzetiségi nyelvoktató intézmény vagyunk. Fogadunk sajátos nevelésű / tanulásban akadályozott, egyéb pszichés rendellenességgel küzdő / diákokat is. Iskolai sportkört működtetünk. Boldogságórákat tartunk az egészségnevelés jegyében. Nagy hangsúlyt fektetünk az öko iskolai tevékenységekre.

Honlapunkon lévő információk segítenek Önnek az intézményben folyó pedagógiai munka megismerésében.

Reméljük, hogy a honlapot látogatóink közül minél többen ellátogatnak majd hozzánk, megismerhessék gyermekeinket, megtapasztalhassák pedagógusaink elhivatottságát és intézményünk családias légkörét.

Tisztelettel:

Kállai Csilla